Fibaro Bypass pro stmívač 2

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Bypass (modul přemostění zátěže) umožňuje modulu Fibaro Dimmer FGD211 zapojení zdrojů světel s minimální zátěží. Určeno pro obvody s napětím: 230 V +/-10 % 50 Hz

Dostupnost 1 - 4 týdny
Cena 299 Kč/ks

Počet (ks)

   

Kód produktu 4459
Značka Fibaro
Kategorie Akce
Záruka 2 roky
 

Bypass 2 (modul přemostění zátěže) umožňuje modulu Fibaro Stmívač 2 zapojení zdrojů světel s minimální zátěží. Určeno pro obvody s napětím: 230 V +/-10 % 50 Hz

Bypass 2 je vyvinut pouze pro Stmívač 2 . Zapojení k jiným prvkům (vč. Stmívače 1) může způsobit poškození Stmívače 2, Bypasu 2 či zátěže.

Co to umí

Miniaturní modul určený pro zapojení se stmívači. Díky němu můžete stmívat i svítidla s minimálním odběrem (např. LED moduly s odběrem 0,5 W). Obsahuje ochranu proti přehřátí. Díky svým rozměrům se vejde i se stmívačem přímo do standardní instalační krabice.

Jak vám to pomůže

Nastavte si úroveň osvětlení dle vaší nálady a aktuálních potřeb. Pro práci maximální jas, pro odpočinek jas snížený a pro noční cestu na toaletu minimální. Naučte běžná tlačítka ovládat více světel najednou, přepínat scény nebo je ovládejte aplikací z pohodlí vašeho gauče. Udělejte z běžných světel stmívatelná. Zjistěte, zdali jste někde nenechali svítit a zhasněte klidně z druhého konce planety.

 
Zavoláme Vám

Zadejte zde Vaše telefonní číslo

Telefon *
Nevyplňujte toto pole:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.