Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Dřevěný obklad AXEN 2

32 hodnocení
 

Dřevěné dekorativní obkladové panely AXEN 2 charakterizuje drsný štípaný povrch borovicového dřeva ve formě obdélníkových pásků. Obklady jsou namořeny do světle hnědé barvy, která působí velmi zajímavým dojmem.

Dostupnost 2 - 4 týdny
Měrná cena 2 388 Kč / 1 m2
1 409 Kč / balení
1 164 Kč bez DPH
   
Kód produktu 5907762300766
Značka Stegu
Kategorie Dřevěné obklady - krása a lehkost dřeva
Záruka 2 roky
 

ŠTÍPANÉ DŘEVĚNÉ OBKLADY DO INTERIÉRU

Dřevěné obklady AXEN dodají vašemu interiéru zajímavý design a styl. Všechny výrobky v kolekci WOOD COLLECTION® jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklady působí jako výjimečný designový doplněk a dokonale ladí s přírodními podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné dekorativní obklady AXEN jsou výzvou pro představivost všech architektů a designérů.

 

surový mořený povrch s obdélníkovou strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodního borovicového dřeva, které je namořeno do hnědého odstínu. Obklady jsou zároveň i naimpregnovány a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé obdélníkové části jsou přilepeny k černé textilní tkanině, která je velmi pružná a pevná. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů AXEN je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady AXEN k předním obkladovým prvkům. Štípaný povrch dřeva zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady AXEN nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

axen-rozmeraxen-baleni-1

Hmotnost 4.6 kg
Obsah balení 0,59 m²
Hmotnost 7,80 kg/m²
Rozměr obkladu 78 x 19 x 0,6 - 1,7 cm
Počet obkladů v balení 4 ks
Počet balení na paletě 75 balení
Materiál dřevo
Typ dřeva borovice
Impregnováno ano
Použití interiér
hmotnost balení 4,6 kg