Tip Efekt lupa
  • 1 z 14
 

Dřevěný obklad CUBE 1

34 hodnocení
 

Dřevěné obkladové panely CUBE 1 jsou vyrobeny z přírodního bukového dřeva, které je napuštěno ochraným olejem. Jednotlivé čtvercové fragmenty jsou symbolem čisté pravidelné linie a jednoduchého designu v duchu kubistické architektury.

Dostupnost 2 - 4 týdny
Měrná cena 1 672 Kč / 1 m2
796 Kč / balení
658 Kč bez DPH
   
Kód produktu 5907762305570
Značka Stegu
Kategorie Dřevěné obklady - krása a lehkost dřeva
Záruka 2 roky
 

design s nádechem kubistické architektury

Dekorativní dřevěné panely CUBE z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely CUBE jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

Přírodní dřevo s MINIMALISTICKOU strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodního pařeného buku, který je naolejován. Jednotlivé čtvercové části stejných rozměrů, ale různé tloušťky jsou přilepeny k černé textilní tkanině. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů CUBE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady CUBE můžeme použít pro různé možnosti designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady CUBE k předním obkladovým prvkům. Kresba a barva dřeva zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady CUBE nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

cube-1-rozmercube-baleni-1

Hmotnost 3.5 kg
Obsah balení 0,47 m²
Hmotnost 7,45 kg/m²
Rozměr obkladu 34,3 x 34,3 x 0,7 - 1,3 cm
Počet obkladů v balení 4 ks
Počet balení na paletě 120 balení
Materiál dřevo
Typ dřeva buk
Impregnováno ano
Použití interiér
hmotnost balení 3,5 kg