Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Dřevěný obklad PIXEL

Neohodnoceno
 

Kontrast bukového olejovaného dřeva s černou barvou podkladové desky je charakteristickým znakem pro dřevěné obklady PIXEL. Nevšední moderní design v kombinaci s přírodními materiály zaručuje dokonalý dekorativní efekt obložené stěny.

Dostupnost 2 - 4 týdny
Měrná cena 1 990 Kč / 1 m2
1 154 Kč / balení
954 Kč bez DPH
   
Kód produktu 5907762300841
Značka Stegu
Kategorie Dřevěné obklady - krása a lehkost dřeva
Záruka 2 roky
 

NADČASOVÝ MODERNÍ DESIGN

Dekorativní dřevěné panely PIXEL z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely PIXEL jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

Přírodní PAŘENÝ BUK s originální strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodního pařeného buku, který je napuštěn olejem a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé kulaté části různých velikostí jsou přilepeny k černé MDF desce o síle 0,5 cm. Každý obkladový panel má totožný vzor a vzhled. Výhodou obkladů PIXEL je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady PURE můžeme použít jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a pro mnohé další designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady PIXEL k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady PIXEL nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

pixel-rozmerpixel-baleni-2

Hmotnost 4.5 kg
Obsah balení 0,58 m²
Hmotnost 7,76 kg/m²
Rozměr obkladu 76 x 38 x 1,1 - 1,3 cm
Počet obkladů v balení 2 ks
Počet balení na paletě 60 balení
Materiál dřevo
Typ dřeva buk
Impregnováno ano
Použití interiér
hmotnost balení 4,5 kg