Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 25
 

Dřevěný obklad PURE

35 hodnocení
 

Dřevěné obklady PURE jsou zajímavé svým minimalistickým kulatým tvarem a kresbou přírodního dřeva, která kontrastuje na černé podkladové desce. Obklad je velmi zajímavým doplňkem v interiéru, do kterého vám přinese nevšední designem syrové Skandinávie.

Dostupnost 14 - 21 dní
Měrná cena 1 790 Kč / 1 m2
1 038 Kč / balení
   
Kód produktu 5907762302395
Značka Stegu
Kategorie Dřevěné obklady - krása a lehkost dřeva
Záruka 2 roky
 

kulatý design s nádechem syrové skandinávie

Dekorativní dřevěné panely PURE z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely PURE jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

Přírodní impregnované dřevo s originální strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodních dřevin (borovice, smrk, bříza, buk a olše), které jsou naimpregnovány a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé kulaté části různých velikostí jsou přilepeny k černé MDF desce o síle 1 cm. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů PURE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady PURE můžeme použít jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a pro mnohé další designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady PURE k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady PURE nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

pure-rozmerypure-baleni

Hmotnost 9.9 kg
Obsah balení 0,58 m²
Hmotnost 17,07 kg/m²
Rozměr obkladu 76 x 38 x 3,3 cm
Počet obkladů v balení 2 ks
Počet balení na paletě 45 balení
Materiál dřevo
Typ dřeva borovice, smrk, bříza, buk, olše
Impregnováno ano
Použití interiér
hmotnost balení 9,9 kg

Montáž dřevěného obkladu PURE


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.