Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 25
 

Dřevěný obklad PURE

46 hodnocení
 

Dřevěné obklady PURE jsou zajímavé svým minimalistickým kulatým tvarem a kresbou přírodního dřeva, která kontrastuje na černé podkladové desce. Obklad je velmi zajímavým doplňkem v interiéru, do kterého vám přinese nevšední designem syrové Skandinávie.

Dostupnost 14 - 21 dní
Měrná cena 1 379 Kč / 1 m2
800 Kč / balení
661 Kč bez DPH
   
Kód produktu 5907762302395
Značka Stegu
Kategorie Dřevěné obklady - krása a lehkost dřeva
Záruka 2 roky
 

kulatý design s nádechem syrové skandinávie

Dekorativní dřevěné panely PURE z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely PURE jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

Přírodní impregnované dřevo s originální strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodních dřevin (borovice, smrk, bříza, buk a olše), které jsou naimpregnovány a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé kulaté části různých velikostí jsou přilepeny k černé MDF desce o síle 1 cm. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů PURE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady PURE můžeme použít jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a pro mnohé další designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady PURE k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady PURE nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

pure-rozmerypure-baleni

Hmotnost 9.9 kg
Obsah balení 0,58 m²
Hmotnost 17,07 kg/m²
Rozměr obkladu 76 x 38 x 3,3 cm
Počet obkladů v balení 2 ks
Počet balení na paletě 45 balení
Materiál dřevo
Typ dřeva borovice, smrk, bříza, buk, olše
Impregnováno ano
Použití interiér
hmotnost balení 9,9 kg

Montáž dřevěného obkladu PURE