Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Dřevěný obklad QUADRO 3

Neohodnoceno
 

Surový štípaný povrch borovicového dřeva namořeného do medového odstínu je charakterizujícím znakem dřevěných obkladů QUADRO 3. Obklady jsou ideálním doplňkem v interiéru, kam je zapotřebí dodat trochu venkovského provence stylu.

Dostupnost 2 - 4 týdny
Měrná cena 1 621 Kč / 1 m2
940 Kč / balení
777 Kč bez DPH
   
Kód produktu 5907762300803
Značka Stegu
Kategorie Dřevěné obklady - krása a lehkost dřeva
Záruka 2 roky
 

linie čtverce s designem provence stylu

Dřevěné obklady QUADRO  z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely QUADRO jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

 

štípaný povrch obkladu s originální strukturou

 

Obklady jsou vyrobeny z přírodní borovice, která je namořena do světle hnědého odstínu. Obklady jsou i naimpregnovány a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé  čtvercové prvky jsou přilepeny k pevné černé textilní tkanině. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů QUADRO je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady QUADRO můžeme použít jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a pro mnohé další designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady QUADRO k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

 

Obklady QUADRO nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

quadro-rozmerquadro-baleni-2

Hmotnost 3.5 kg
Obsah balení 0,58 m²
Hmotnost 6,03 kg/m²
Rozměr obkladu 38 x 38 x 0,6 - 1,4 cm
Počet obkladů v balení 4 ks
Počet balení na paletě 90 balení
Materiál dřevo
Typ dřeva borovice
Impregnováno ano
Použití interiér
hmotnost balení 3,5 kg