Impregnace STONE CARE

Neohodnoceno
 
Impregnace kamenných obkladů je bílým vodě-odolným roztokem na bázi silikonů, který slouží k ochraně sádrových a betonových obkladů STEGU. Použitím impregnace ochráníte obklad před znečištěním a zachováte jeho stálý vzhled.
Dostupnost 2 - 4 týdny
360 Kč / ks
298 Kč bez DPH
   
Kód produktu STEGU-IMPREGNACE-MODRA
Značka Stegu
Kategorie Stavební chemie
Záruka 2 roky
 

Impregnace na kamenné obklady

Impregnace kamenných obkladů je bílým voděodolným roztokem na bázi silikonů, který slouží k ochraně cihlových obkladů STEGU (RUSTIK, DF, NF). Použitím impregnace ochráníte obklad před znečištěním a zachováte jeho stálý vzhled.

Použití:

Impregnaci aplikujeme za 7 – 14 dní po vytvrzení lepidla a vyschnutí obkladů. Podklad, který chceme impregnovat, musí být zbaven nečistot a prachu. Nanášíme štětcem či rozprašovačem, záleží však na struktuře daného obkladu. Nátěr musí být nanesen rovnoměrně ve dvou vrstvách. Druhá vrstva by měla být aplikována ihned na první nátěr, který by měl být ještě vlhký.

Obsah balení:

Jedním balením při aplikování předepsaných dvou vrstev nátěrů lze naimpregnovat 10 m², záleží však na absorpční schopnosti impregnovaného materiálu a použité technice.

Skladování:

Impregnaci skladujte v suchu při teplotě 5 - 30 °C v původním obalu.

Doporučení:

Vzhledem k různorodosti stavebních materiálů dostupných na trhu, musí být před impregnováním provedeny zkoušky za účelem vyloučení jakéhokoliv nepředvídatelného problému, který může nastat během impregnování materiálu.

Hmotnost 15 kg
Barva bílá
Mrazuvzdornost ANO
Voděodolnost ANO
Spotřeba 10 m2
Průměrná spotřeba 0,1 - 0,2 l/m2
Teplota při práci 5 - 30 °C
Vytvrzení 1 hodina
Hmotnost 2 kg