O nás

1. Kdo stojí za společností SIMPLE HOME?

Za Simplehome.cz stojí celý tým profesionálů, který rozumí tomu, co dělá a to se odráží ve schopnosti zodpovědně zákazníkům poradit a nalézt optimální řešení pro každé jejich zadání.

2. Co znamená SIMPLE HOME?

V překladu znamenají slova SIMPLE HOME jednoduchý domov. A právě v jednoduchosti je síla a krása. Tento název jsme zvolili právě proto, že v tomto duchu chceme našim zákazníkům navrhovat prostory, aby vše dokonale ladilo a cítili se skvěle.

3. Proč právě obklady a dlažba? Proč se věnujete tomuto oboru?

Kamenné obklady jsou univerzální z hlediska využití. Můžete s nimi vytvořit dekorační stěnu v místnosti, nahradit tradiční obklady do koupelny či kuchyně, opatřit fasádu, obložit garáž, zídky kolem domu, terasu a balkon. Kámen a dřevo představují dokonalou harmonii přírody a tvoří elegantní zázemí. To jsou důvody, které nás přivedli k prodeji kamenných a dřevěných obkladů.

4. Je nabídka SIMPLE HOME v něčem výjimečná?

Naše nabídka je určitě výjimečná v obrovském množství materiálů, ze kterých mohou zákazníci vybírat (přírodní kámen, beton, sádra ,dřevo). Zákazníkům navíc nabízíme kompletní servis od práce designéra či architekta, grafického návrhu, možnosti zaslání jakéhokoliv vzorku obkladu, až po odbornou montáž.

 

5. Jaké jsou současné trendy venkovních a interiérových obkladů? Jaké mi doporučíte?

V současnosti jsou velmi žádané obklady z přírodního kamene, protože pomáhají naplňovat představy o harmonickém prostředí. To na druhou stranu betonové obklady se mohou lišit zabarvením, strukturou a tvarem. Jejich obložení tak nikdy nebude jednolité. A to je důvod, proč se kamenné obklady považují za aktuální trend.

6. Jaký obklad nebo dlažba z vaší nabídky je vůbec nejoblíbenější?

Zde bychom určitě zmínili dekorativní kámen Grenada, který se vyrábí z foukaného betonu v šesti barevných odstínech. Pro svůj působivý design, jak v interiéru tak třeba na fasádě domu, patří mezi nejžádanější obklady u nás.