Dřevěný obklad NATURE WOOD 2

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 5 hodnocení
 
Efekt lupa

Dřevěný obklad NATURE WOOD 2 Dřevěný obklad NATURE WOOD 2 Dřevěný obklad NATURE WOOD 2

 
Dekorativní obkladové panely CUBE z kolekce WOOD COLLECTION™ jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Obklady jsou vyrobeny z přírodních dřevin jako bříza, smrk, apod. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.
Dostupnost Vyprodáno
Cena 610 Kč/balení
Cena
Kalkulace a objednávka
1.Kolik potřebujete?
2.Obdržíte =
3.Za cenu Kč s DPH

4. Počet (balení)

   

Kód produktu STEGU-CUBE-3
Značka Stegu
Kategorie Obklady podle typu
Záruka 20 let
 

Zajímavý přírodní design, který zaujme

Dekorativní obkladové panely CUBE z kolekce WOOD COLLECTION™ jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Obklady jsou vyrobeny z impregnovaných přírodních dřevin jako bříza, smrk, apod. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obkladové panely jsou výrobky se stejnými rozměry, což vám umožní vyplnit jakýkoliv prostor. Výhodou obkladů CUBE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Panely CUBE ze dřeva jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

CUBE obklady můžeme použít i jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a mnohé další.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí přírodní dřevěné obklady CUBE k předním obkladovým materiálům. Syrové dřevo a kontrast jeho barvy s černým podkladem zaujme každého. Přírodní kresba dřeva vám zajistí příjemnou originální atmosféru.

Hmotnost 15 kg
Barva hnědá
Hmotnost 9 kg/m²
Hmotnost balení 4,3 kg
Materiál dřevo
Mrazuvzdornost ANO
Použití interiér/exteriér
Spárování NE
Šířka 34,5 cm
Tloušťka 1,5 cm
Typ dřeva různé dřeviny
Výška 34,5 cm
Obsah balení 0,47 m²
Počet obkladů v balení 4 ks
 
Zavoláme Vám

Zadejte zde Vaše telefonní číslo

Telefon *
Nevyplňujte toto pole:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.