Ohebný obklad PLATINUM 60x30

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Novinka
Efekt lupa

Ohebný obklad PLATINUM 60x30 Ohebný obklad PLATINUM 60x30 Ohebný obklad PLATINUM 60x30 Ohebný obklad PLATINUM 60x30 Ohebný obklad PLATINUM 60x30 Ohebný obklad PLATINUM 60x30 Ohebný obklad PLATINUM 60x30 Ohebný obklad PLATINUM 60x30

 
Ohebné obklady jsou vysoce odolné proti poškození, velmi dobře se dokážou přizpůsobit různým povrchům. Zvolte si ohebný přírodní kámen s bohatými texturami, který je navíc ekologický.
Dostupnost Na dotaz
Cena 992 Kč/balení
Cena
Kalkulace a objednávka
1.Kolik potřebujete?
2.Obdržíte =
3.Za cenu Kč s DPH

4. Počet (balení)

   

Kód produktu 3808
Značka Magicrete
Kategorie Ohebné obkladové pásky
Záruka 20 let
 

Ohebné obklady jsou složené ze dvou základních vrstev, kdy ta spodní je tvořena pružnou epoxidovou pryskyřicí, horní vrstvu pak tvoří přírodní kámen břidlice. Materiál, který vznikne, je nesmírně odolný a dokáže vám vydržet dlouhá léta v nezměněném vzhledu. K tomu si přidejte velkou přizpůsobivost rozmanitým povrchům zdiva a lehkost a zjistíte, že máte dokonalé obložení vhodné do interiéru i ven.

Přírodní kámen nabízí kromě dlouhé životnosti také nezaměnitelné struktury a designy. Vyberte si takový, který bude slušet stavbě a učiní z ní funkční i architektonicky vzhlednou budovu. Pružné obkladové desky jsou vhodné k použití na fasády, vnější i vnitřní obložení stropů a stěn, můžou ale také dekorovat nábytek, schodiště, dveře nebo kuchyňskou linku.

Barva šedá
Hmotnost 1,5 kg/m²
Hmotnost balení 1,5 kg
Lepení montážní lepidlo
Materiál přírodní kámen
Mrazuvzdornost ANO
Rozměr obkladu 60 x 30 cm
Skladba panely beze spár
Spárování NE - možnost
Tloušťka do 0,25 cm
Obsah balení 1 m²
 
Zavoláme Vám

Zadejte zde Vaše telefonní číslo

Telefon *
Nevyplňujte toto pole:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.