Výhody a bonusy

Máte zájem o obklady a náš servis a my Vám chceme poskytnout daleko více:

akce

Akční nabídka

Nabízíme Vám výhodné sety (obklady, impregnace, lepidla, chemie a další). Jejich součástí jsou nejen obklady s významnou slevou v akci, ale také výprodeje zásob a zaváděcí ceny.

mnozstevni-sleva

Množstevní slevy

Jednou ze zajímavých výhod jsou množstevní slevy poskytované podle jednoduchého receptu: čím více objednáte, tím větší slevu získáte.

doprava-zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 30 tisíc máte od nás dopravu zdarma.

vizualizace

Vizualizace interiéru i exteriéru

Na základě fotografií prostor zpracujeme návrhy vizualizací v několika obměnách. V této souvislosti od nás také obdržíte kalkulaci ceny a zpracování kompletní nabídky na obložení interiéru nebo exteriéru.

vzorkovna

Vzorkové prodejny

Chcete vidět námi nabízené obklady ve skutečnosti? Pak máte možnost navštívit naše vzorkové prodejny v Teplicích a v Praze a načerpat tak inspiraci pro uskutečnění Vašich plánů.

montaz2

Profesionální montáž obkladů

Nabízíme profesionální montáž obkladů nebo dlažby. Náš proškolený tým obkladačů se postará o rychlou, kvalitní a pečlivou práci za dobrou cenu. S námi získáte úplný a odborný servis. S technikem se na místě dohodnete na způsobu a šíři rekonstrukce. Obdržíte od nás rozpočet nákladů, časový plán a návrh smlouvy o dílo. Po jejím potvrzení se rozběhne přestavba, abyste co nejdříve mohli využívat renovované prostory. Kvalita, smluvená odměna a řádné termíny jsou pojmy, které s naší prací dostávají větší smysl.

heureka

Krátké dodací lhůty

Nabízíme široký sortiment za dobré ceny. Rychlost vyřízení objednávky a perfektní komunikace po celou dobu od odeslání objednávky až po dodání, jsou pro nás velmi důležité. Přesvěčte se sami na heuréka.cz

   
cenova-nabidka

Cenová nabídka na míru

Vyplňte poptávku, abyste získali nabídku na obklady včetně stavební chemie a možnosti využití profesionální montáže uzpůsobenou přímo Vašim potřebám. Po jejím přijetí Vás budeme kontaktovat pro upřesnění detailů.

ekniha

E-kniha zdarma

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte e-knihu zdarma.