Zateplovací obklad ALMOND 30 mm

4 hodnocení
 
Zateplovací obklad Almond je extrémně lehký a díky zabudovanému jádru z PUR pěny se z něj stává také výborná tepelná izolace. Dokonce předčí jiné zateplovací systémy, například polystyren či vatu.
Dostupnost Na dotaz
1 791 Kč / balení
   
Kód produktu 3907
Značka Magicrete
Kategorie Zateplovací obklady LITE PANEL
Záruka 20 let
 

Zateplovací obklady jsou revolučním spojením výborných izolačních vlastností PUR pěny a imitace přírodního kamene. Instalací získáte nejen krásný dekor, ale také tepelnou úsporu, která je dokonce větší než u běžně používaného polystyrenu nebo vaty. V jediném kroku budete mít vytvořenou odolnou izolaci a nezaměnitelný design imitující přírodu.

Obklady s jádrem z PUR pěny se navíc velmi snadno instalují a zvládnete to i svépomocí, bez výraznější podpory profesionálů.

Tato varianta se vyplatí více než dosud používané tepelné izolace z PUR pěny, které jsou poměrně dosti drahé a jejich připevnění na fasádu nebo vnitřní zdi není právě jednoduchou činností. Není divu, že v Česku nejsou dosud tolik rozšířené. Specializovaná firma je zde přímo vyžadována, náklady se navyšují, proč tedy nevyzkoušet jednodušší a praktičtější řešení, kterým jsou obklady Almond?Barva BÉŽOVÁ
Hmotnost 13 kg/m²
Hmotnost balení 13 kg
Izolační schopnost jako 4 cm polystyren
Materiál beton a PUR pěna
Mrazuvzdornost ANO
Poznámka tolerance +/- 0,5 cm
Rozměr obkladu 60 x 40 cm
Skladba panely beze spár
Spárování NE
Tepelný odpor 1,078 [m2 K∙W-1]
Tloušťka 3 cm
Obsah balení 1 m²
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.